Krijg nou tieten. Ik kwam er gistermiddag via een vriendin en oplettende kijker achter dat Tabatha deel van onze gemeenschap is, part of our community. De Australische bedrijvendokter zegt het zelf, in dit videootje (3:46).
De aflevering waarin deze quote voorkomt, heb ik gezien en tóch: helemaal overheen gekeken. Bizar.
Wie had dat gedacht? De altijd strak gestylede zakenvrouw en host van de realityshows ‘Tabatha’s Salon Takeover’ en ‘Tabatha Takes Over’ heeft een relatie met een vrouw! Ik voelde een klein feestelijk gevoel opkomen, toen dit laatste via een Google-actie bevestigd werd.
Ik voel trouwens ook heel sterk dat de strenge Tabatha geen échte bitch-bitch is, maar een perfectionistische persoonlijkheid. Het zal mij niks verbazen als je keihard met Tabathaatje kan lachen na een paar whisky’s.
Hoe dan ook, heerlijk programma dat Tabatha Takes Over! Ons Tabatha helpt dit seizoen niet alleen bedrijven in haar eigen natuurlijke habitat – de kapsalon – maar ook diverse andere bijna-failliete ondernemingen.
Ze komt langs, neemt de boel over, zegt hoe het wél moet et voilà: gered is de zaak! Van gaybar tot yoghurtwinkel. Go Tabatha.
Tabatha Takes Over
RTL 5, zondag 17:00 uur (herhaling) en maandag 21:30 uur